Bawcie się wspólnie z Gośćmi


 

Jak to działa?

los_wygranaZamawiacie losy zgodnie z wybranym wzorem. Rozdajecie swoim gościom weselnym jako upominki, (np. kładąc przy winietkach, na talerz lub rozdając jako nagrody w konkursach i zabawach weselnych). Goście zdrapują losy i sprawdzają jakie nagrody wygrali. Wszyscy świetnie i oryginalnie się bawią. Całkowity dochód z loterii przeznaczony jest na fundusz św. Brata Alberta, z którego finansowane jest funkcjonowanie ośrodków wsparcia dziennego prowadzonych przez Fundację Szczęśliwe Dzieciństwo.

Jakie nagrody są do zdobycia?

Po zdrapaniu foli ochronnej na losie ukaże się jeden z 5 symboli:

A – wygrywasz upominek
B – wygrywasz książkę
C – wygrywasz zestaw kosmetyków
D – wygrywasz sprzęt AGD
? – masz szansę na nagrodę główną (Najnowszy Samsung Galaxy).

W Loterii do wygrania setki nagród.
Książki, kosmetyki, sprzęt AGD, vouchery, bilety, koszulki, drobna elektronika, torby podróżne.

Nagroda główna: Samsung Galaxy S

Zobacz listę nagród! 

Jak odebrać nagrodę?

Przejdź na stronę: ODBIERZ NAGRODĘ i postępuj zgodnie ze wskazówkami. Odbiór nagród możliwy jest na terenie całej Polski, wystarczy skontaktować się z Biurem Loterii.

Jakie nagrody są do wygrania?

Do wygrania 220 nagród. Nagrodą główną jest Samsung Galaxy serii S. Do wygrania sprzęt AGD, zestawy kosmetyków, książki, bilety i vouchery oraz wiele innych atrakcyjnych nagród. Sprawdź: listę nagród i sponsorów.

Jak zarejestrować los?Jak odczytywać los?

Przejdź na stronę: ZAREJESTRUJ LOS i postępuj zgodnie ze wskazówkami. Wszystkie zarejestrowane losy, na których znajduje się symbol „?” (znak zapytania) biorą udział w losowaniu nagrody głównej. Losowanie nagrody głównej odbędzie się 2 stycznia 2018 r. Przeczytaj o dokładnych zasadach losowania w regulaminie loterii.

Jak odczytać numer losu?

Symbol nagrody znajduje się w środkowej części losu. Numer losu znajduje się w prawym górnym rogu. Numer kontrolny znajduje się w lewym dolnym rogu. ZOBACZ WZÓR LOSU

Jak zamówić losy?

Przejdź na stronę: ZAMÓW LOSY  i postępuj zgodnie ze wskazówkami.

Jakie jest prawdopodobieństwo zdobycia nagrody?

W obecnej edycji przewidziane jest 4000 losów do sprzedania. W puli znajduje się 220 losów kategorii A, B, C oraz D. Losów, które mogą brać udział w losowaniu nagrody głównej po zarejestrowaniu, jest 3780 sztuk.

Kto jest organizatorem loterii?

Charytatywną Fantowa Loteria Ślubna organizowana jest przez Fundację Szczęśliwe Dzieciństwo, ul. Jezuicka 4/9, 20-113 Lublin, www.fsd.lublin.pl Kontakt z biurem loterii: tel.: 81 745 71 62, kontakt@loteriaslubna.pl Nasi wolontariusze dyżurują w biurze loterii w godz. 9.00-16.00 w dni robocze.