Bawcie się wspólnie z Gośćmi


 

Jak to działa?

Zamawiacie losy zgodnie z wybranym wzorem. Rozdajecie swoim gościom weselnym jako upominki, (np. kładąc przy winietkach, na talerz lub rozdając jako nagrody w konkursach i zabawach weselnych). Goście zdrapują losy i sprawdzają jakie nagrody wygrali. Wszyscy świetnie i oryginalnie się bawią. Całkowity dochód z loterii przeznaczony jest na fundusz św. Brata Alberta, z którego finansowane jest funkcjonowanie ośrodków wsparcia dziennego prowadzonych przez Fundację Szczęśliwe Dzieciństwo.

Jakie nagrody są do zdobycia?

Po zdrapaniu foli ochronnej na losie ukaże się nazwa nagrody:

  • mały sprzęt AGD: opiekacz do kanapek, mikser, blender
  • pendrive
  • ekspres do kawy.

Wartość nagród wynosi blisko 4000 zł.

Jak odebrać nagrodę?

Przejdź na stronę: ODBIERZ NAGRODĘ i postępuj zgodnie ze wskazówkami. Odbiór nagród możliwy jest na terenie całej Polski, wystarczy skontaktować się z Biurem Loterii.

Jakie nagrody są do wygrania?

Do wygrania atrakcyjny sprzęt AGD, drobna elektronika oraz kilka ekspresów do kawy. Zapraszamy do zabawy, warto!

Jak zarejestrować los?

Przejdź na stronę: ZAREJESTRUJ LOS i postępuj zgodnie ze wskazówkami. Wszystkie zarejestrowane losy, na których znajduje się symbol „?” (znak zapytania) biorą udział w losowaniu nagrody głównej. Przeczytaj o dokładnych zasadach zabawy w regulaminie loterii.

Jak odczytać numer losu?

Symbol nagrody znajduje się w środkowej części losu. Numer losu znajduje się w prawym górnym rogu. Numer kontrolny znajduje się w lewym dolnym rogu. ZOBACZ WZÓR LOSU

Jak zamówić losy?

Przejdź na stronę: ZAMÓW LOSY  i postępuj zgodnie ze wskazówkami.

 

 

Jakie jest prawdopodobieństwo zdobycia nagrody?

W obecnej edycji przewidziane jest 4200 losów do sprzedania. Wartość nagród do wygrania wynosi 3800 zł.

Kto jest organizatorem loterii?

Charytatywną Fantowa Loteria Ślubna organizowana jest przez Fundację Szczęśliwe Dzieciństwo, ul. Jezuicka 4/9, 20-113 Lublin, www.fsd.lublin.pl Kontakt z biurem loterii: tel.: 81 745 71 62, kontakt@loteriaslubna.pl Nasi wolontariusze dyżurują w biurze loterii w godz. 9.00-16.00 w dni robocze.